ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ساخت حساب کاربری

فیلدهای دارای ستاره الزامی هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
کد اعتبارسنجی *
بارگذاری مجدد تصویر

کتاب مدیریت زمان در 10 دقیقه

همه ما به یک اندازه وقت داریم. پس چرا بعضی ها به کارهایشان که می رسند، هیچ، وقت هم اضافه می آورند و بعضی ها همیشه از کمبود وقت می نالند ؟ علتش را شاید بتوان با تکنیک های مدیریت زمان توضیح داد. آدمهای موفق بلدند چگونه از وقتشان بهترین استفاده را ببرند.پس چرا ما مثل آن ها نباشیم؟

منظور از «مدیریت زمان در 10 دقیقه» این است که یک خلاصه کاربردی درباره مدیریت زمان با شما در میان گذاشته شود. ولی مسلما اجرای این موارد در 10 دقیقه عملی نیست … مدیریت زمان باید در سبک زندگی ما جاری شود. باید همیشه به خودمان و رفتارمان توجه کنیم و با تمرین تکنیک های مدیریت زمان، این مهارت را در خودمان تقویت کنیم.
بعضی ها معتقدند که به جای زمان، باید انرژی خودمان را مدیریت بکنیم و علت اینکه ما کارهایمان را خوب و به موقع انجام نمی دهیم، نداشتن انرژی است؛
شما هم روزهایی را به خاطر دارید که یک برنامه ریزی خوب برای انجام کارهایتان انجام داده ًاحتمالا بودید ولی حس و حال انجام کارها را نداشته اید !
ما 4 نوع انرژی داریم که برای سرحال بودن و داشتن بهترین راندمان کاری، باید هر چهار نوع این انرژی ها در حد مطلوبی تامین و شارژ باشند :
    انرژی فیزیکی ( بدن )
    انرژی فکری ( ذهن )
    انرژی روحی ( روح )
    انرژی احساسی ( احساسات )
با تقویت این 4 نوع منبع انرژی، ما بهتر می توانیم کار کنیم و راندمان بالاتری هم خواهیم داشت. و هر چه این منابع انرژی، بصورت متوازن شارژ شوند، بهتر است. پس اگر فقط به فکر یکی دو تا از آنها هستید، مطمئن باشید که به اندازه کافی مفید نخواهد بود. لطفا کمی به خودتان رحم کنید ! برای بهتر کار کردن، اول باید کمی به خودتان برسید و بعد به سراغ کارها بروید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 11 تیر 1398 23:07
رعنا پدیدار

دانش آموخته ی MBA و علاقمند به علم مدیریت.پژوهشگر حوزه کسب و کار الکترونیک و مشاور کارآفرینی.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آمار بازدید

امروز45
دیروز175
هفتگی434
ماه جاری2634
بازدید کل188792

اطلاعات شما
  • IP: 44.197.197.23

پرسش و پاسخ ها